Pomaturitní AJ

Pojďte s námi studovat Angličtinu

Máte po maturitě? Chcete se dále vzdělávat, mít status studenta a veškeré další výhody? Nebo jen toužíte zlepšit své znalosti?

Pojďte s námi studovat Jednoletý kurz angličtiny v Pardubicích a Žamberku

a buďte lépe připraveni na život, práci, další studium či cestování 🙂

Zapracujte na své angličtině a připravte se s námi na mezinárodně uznávané Cambridgeské či Státní jazykové zkoušky.

Výuka probíhá v Pardubicích se dvěma zkušenými vyučujícími a rodilými mluvčími, v Žamberku pak s naší protřelou lektorkou.

Letošní maturanti u nás budou mít garantovaný status studenta na celý školní rok 2019/2020. Kurz je však vhodný i pro „nematuranty“.

Výuka probíhá v přátelském prostředí komunikativní a hravou formou, aby si studenti z hodin nejen odnesli důležité znalosti, ale i se při hodinách bavili.

Proč si vybrat kurz?

Intenzivní jazyková příprava v jednoletém jazykovém kurzu je velmi dobrou příležitostí zejména pro studenty, kteří neuspěli u přijímacích zkoušek na VŠ a chtějí se i v příštím školním roce o studium ucházet. Ostatní uchazeči mohou během studia zdokonalit svoje jazykové znalosti žádané v kterémkoli zaměstnání, jelikož v dnešní době je dobrá znalost anglického jazyka téměř nezbytností.

Kdy začínáme?

První hodina odstartuje 16. 9. 2019. Kurzy probíhají od pondělí do pátku, denně 4 vyučovací hodiny, celkem 20 vyučovacích hodin týdně. V Pardubicích vyučujeme v odpoledních hodinách, od 12:30 do 16:00. V Žamberku probíhá výuka v ranních hodinách od 8:30 do 12:00.

Kde se budeme scházet?

Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách Střední školy cestovního ruchu a grafického designu v Pardubicích a v Domě dětí a mládeže ANIMO v Žamberku.

Školné

Cena školného je 19 900 Kč při jednorázové platbě do konce června. Dále je možné vybrat si typ školného při uhrazení kurzu formou splátek.
Pro absolventy SOŠ cestovního ruchu a grafického designu nabízíme školné 19 900 Kč.

Přihlášky je možné zasílat do 9. září 2019.

Více info na http://www.klubpolabiny4.cz/pomaturitni-studium/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *