ANGLIČTINA V LÉTĚ 2020

PRO 2. STUPEŇ ZŠ A STŘEDOŠKOLÁKY

Základní informace

Kurz je zaměřen na zdokonalení se v cizím jazyce zábavnou formou s bohatým programem.

KDY: 10. – 21. 8. 2020

Kurz probíhá od pondělí do pátku. V čase od 8:30 do 15:30 hod. Celkem 70 hodin / 2 týdny.

KDE: U Josefa 118, Pardubice 530 09 v budově Střední školy cestovního ruchu a grafického designu.

PRO: 2. stupeň ZŠ a středoškoláky

Studenti budou první den kurzu konat rozřazovací test, na základě kterého budou rozděleni do skupin. Práce bude probíhat v malých skupinkách (cca 10 studentů).  Středoškoláci nebudou ve skupině se studenty 2. stupně ZŠ.

Kurz je otevřen při minimálním počtu 10 studentů. (Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit kurz při nedostatečné obsazenosti kurzu.)

PŘIHLÁŠKA: Do 30. 7. 2020 (popřípadě dle dohody)

Přihlášku (Přihláška_ke_stažení_(AJ-v-létě)) si stáhněte a vyplněnou zašlete na email info@klubpolabiny4.cz. Její přijetí vám potvrdíme a zašleme pokyny k platbě.

CENA: 79 Kč / vyuč. hodina (celkem 5 490 Kč / 2 týdny)

V ceně kurzu jsou služby lektorů a rodilých mluvčí. Zajištěn je také pitný režim a malé občerstvení. Možnost dokoupení obědů (cca 120 Kč / oběd).

Způsoby úhrady školného

Bezhotovostním převodem na účet České spořitelny č. 1220161329/0800, v. s. bude uveden v e-mailu.

 

 

 

PROGRAM

Dopolední program proběhne v anglickém jazyce s našimi lektory a rodilými mluvčími. V odpoledních hodinách na vás čekají naši lektoři angličtiny, výtvarné přípravy a grafiky spolu s doprovodným programem.

Co můžete očekávat?

Během každého dne si procvičíte gramatiku zábavnou formou s našimi lektory. Konverzace v angličtině je doplněna rodilými mluvčími. Můžete se těšit na doprovodné aktivity, jako například základní techniky kreslení, tvorba ilustrací na PC či pohybové hry. Výuka je také zpestřena procházkami s průvodcem po Pardubicích. V rámci programu jsou pro vás připraveny přednášky o cizích zemích s cestovatelem Ladislavem Kalousem a v neposlední řadě zažijete dobrodružství v Únikové hře v angličtině v rámci spolupráce s Escape Game.
Podrobný program bude upřesněn před zahájením kurzu.