Připravujeme

Rekvalifikační kurz Účetnictví (podvojného)

O čem to je?

Rekvalifikační kurz účetnictví je určen jak pro účetní začátečníky, tak i pro méně zkušené účetní. Jeho náročnost bude odpovídat cca středoškolské úrovni. Po úspěšném absolvování kurzu pochopí posluchači účel účetnictví ve vztahu k jednotlivým skupinám uživatelů účetních informací, poznají hlavní účetní zásady, budou schopni
sestavit výsledovku, účtovat základní účetní operace a uzavřít účetnictví na konci účetního období. Praktické zaměření rekvalifikačního kurzu je posíleno informacemi o současném daňovém systému České republiky.

Praktická výuka
V našem kurzu je kladen velký důraz na důkladné praktické procvičování účetních případů. Část výuky je vedena na osobních počítačích, každý účastník má k dispozici svůj PC. Pro tento účel je využíván software POHODA.
Cíl – ukončení
Úspěšné ukončení kurzu poskytne absolventům plnou kvalifikaci pro řešení otázek týkajících se hospodaření firmy, především vedení podvojného účetnictví. Kurz bude ukončen samostatnou písemnou prací, úspěšní absolventi získají Certifikát s celostátní platností.

Předběžný rozpis kurzů:

Kurz I. U

Rozsah:120 vyučovacích hodin
výuka 2x týdně 4 vyučovací hodiny
1.března - 19.května 2022
Den - čas:úterky a čtvrtky 17:00 - 20.00 hod.
VyučujícíTBA
Místo výuky:budova Střední školy cestovního ruchu a grafického designu
Cihelna, U Josefa 118, 530 09 Pardubice
Zahájení:1.března 2022
Cena: 10 980 Kč

*Klub Polabiny IV si vyhrazuje právo na změnu.

ONLINE PŘEDBĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ